pub2pub1Oprócz tanich noclegów i licznych atrakcji, nasi Goście mogą skorzystać z Pubu i Restauracji. Dzięki wystrojowi jaki tutaj panuje, udało się zachować wspaniały charakter byłych zakładów włókienniczych.

Stylizowane wykończenia w połączeniu z ciepłym światłem nadają tym wnętrzom magiczny klimat. Kameralny wystrój oraz miła atmosfera pozwala spędzać naszym Gościom niezapomniane chwile przy smacznym jedzeniu. Całość dopełnia pełen pasji Barman, który podzieli się z Państwem swoją wiedzą na temat wszelakich trunków serwowanych w naszym Pubie.

pub3W hotelowym pubie serwujemy piwa różnych gatunków, od tych najbardziej znanych po te pochodzące z lokalnych browarów. Taka różnorodność pozwala zadowolić podniebienia nawet najbardziej wymagających smakoszy piwa. Dodatkowo w Pubie Goście mogą delektować się smakiem domowego wina oraz raczyć się tradycyjną, polską wódką.

W Restauracji o poranku, Goście mogą cieszyć się aromatem świeżo zmielonej kawy oraz zjeść syte śniadanie w postaci szwedzkiego stołu. A wieczorem, zanim udadzą się do swoich pokoi, skosztować wybornych dań, serwowanych w Restauracji Nu Hotel.

Ten Pub i Restauracja to doskonałe miejsce do urządzania chrzcin i komunii. Dysponujemy doświadczoną kadrą, a nasze dania cieszą się niezmiennym powodzeniem u klientów. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie Twoja domowa uroczystość taka, jak komunia czy chrzciny dziecka, może znaleźć odpowiednią oprawę, Nu hotel w Łodzi to miejsce dla Ciebie.