Każdy, kto kiedykolwiek uczestniczył w szkoleniu lub spotkaniu biznesowym, wie jak ważny jest dobór właściwego miejsca. Odpowiednie oświetlenie, potrzebny sprzęt czy pomoc techniczna – to wszystko może świadczyć o powodzeniu spotkania.

W hotelu Nu Hotel znajduje się sala konferencyjna, która idealnie nadaje się do organizacji wszelkiego rodzaju zjazdów, szkoleń czy spotkań integracyjnych. Sala konferencyjna naszego hotelu pomieści 24 osoby, które będą miały stały dostęp do Internetu za pośrednictwem WiFi. Ponadto w sali konferencyjnej są okna i ciemne kotary – może panować naturalne, bądź sztuczne światło. W razie potrzeby, sala może zostać zaciemniona, tak aby prezentacja została wyświetlona w jak najlepszej jakości. Dodatkowo w recepcji hotelu istnieje możliwość skorzystania z ksero oraz faxu.

W razie potrzeby, nasza przeszkolona obsługa udzieli Państwu niezbędnych wskazówek oraz pomoże przy wszelkich pracach technicznych.
Ponadto każda konferencja może zostać urozmaicona przerwami kawowymi, lunchami i zwieńczona kolacją. Obsługa hotelu może pomóc przy transporcie sprzętu czy rezerwacji biletów.

Przy rezerwacji większej ilości pokoi, dostęp do Sali konferencyjnej jest bezpłatny.

Sala konferencyjna już w cenie od 200 zł za dobę.

 

W sprawie organizacji konferencji i zamówień grupowych zachęcamy do kontaktu z managerem: tel. +48 501 448 161