Nu Hotel to nie tylko komfortowe pokoje, miła obsługa i przyjemna atmosfera. Nu Hotel w centrum Łodzi to klimat, którego nie da się podrobić. Hotel znajduje się na terenie byłych zakładów włókienniczych „Anilana” przy aleja Piłsudskiego, co pozwala przenieść się w czasie i poczuć atmosferę industrialnej Łodzi.

Nu HotelTanie noclegi w takim miejscu dadzą naszym Gościom okazję poznać prawdziwy charakter miasta. Pokoje są nowoczesne, jednak utrzymane w klimacie, oddającym urok tego miejsca. Hotel znajduje się blisko centrum Łodzi, jednak z dala od miejskiego zgiełku i największych ulic. Dzięki temu pokoje są ciche i pozwalają na prawdziwy odpoczynek.

W hotelu znajduje się również sala konferencyjna, w której można zorganizować szkolenie, spotkanie integracyjne czy biznesowe. Wszyscy goście mają dostęp do Internetu przez WiFi dostępne w każdym miejscu. W hotelu znajduje się również restauracja, która serwuje zarówno śniadania, posiłki przez cały dzień kolacje. Każdy poszukujący taniego noclegu w Łodzi powinien zajrzeć do Nu Hotel, tutaj zaskakuje wysoka jakość.

Oferta Nu hotel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy tanim hotelem w centrum Łodzi, który wyróżnia się na tle konkurencji niebanalnym otoczeniem oraz konkurencyjnymi cenami. Funkcjonalne pofabryczne wnętrza są źródłem zachwytu naszych klientów, czyniąc nas hotelem wyjątkowym na mapie Łodzi.